Srpen 2015

Wanna Be

31. srpna 2015 v 20:19 | Ella |  Affiliates
Líbí se vám tato stránka a chtěli byste spřátelit? Tady máte možnost. Stačí vyplnit formulář, který je uvedený níže a čekat, jestli vás vyberu. Nespřáteluju s každým, protože bych to nestíhala, ale pokud budete splňovat pravidla a vaše stránka se mi bude líbit, tak se vám ozvu.
Pravidla:
1. Neobíhejte stylem "Ahoj, obíhám". Myslím, že tyto doby už snad pominuly, ale jenom pro jistotu.
2. Váš blog by měl být na nějaké úrovni - články bez velkých pravopisných chyb, layout, neokopírované...
3. Nebudete urážet mě, Hayley ani tento blog
4. Měli byste samozřejmě mít rádi Hayley
Pokud vás tyto pravidla neodradila (snad ne, nic moc po vás nechci), tak vyplňte formulář.
1. Jméno
2. Blog
3. O čem máte blog
4. Odkud znáte Hayley
Pokud s vámi budu chtít spřátelit, určitě se ozvu. Někdy to může trvat trochu déle, protože nebudu mít časi nebo si toho komentáře nevšimnu, takže se předem omlouvám.

Hayley's Twitter Messages #3

31. srpna 2015 v 19:29 | Ella |  Twitter

Mám tady pro vás nejnovější zprávy z Hayleina Twitteru. Rozhodla jsem se, že to budu raději screenovat, abyste se v tom lépe orientovali a pod obrázek vždycky hodím překlad. Snad vá mto takhle bude vyhovovat.

"Fanoušci #AgentCarter z Uk, nezapomeňte, že zítra v 9 večer je na @FOXtvUK finále série"

Gallery Update: @realhayleyatwell

31. srpna 2015 v 17:49 | Ella |  Gallery Update

Hayley včera přidala na svůj Instagram 5 nových fotek. Ta první je z Agent Carter, druhá je stejná, jakou dala na twitter (článek za chvíli), další dvě jsou z jejích starších photoshootů a poslední je dort s motivem Agent Carter.

Miscellaneous > Personal Photos > Instagram > @realhayleyatwell [+5x]

@CarrieCaitKC's Twitter photos

30. srpna 2015 v 19:39 | Ella |  Gallery Update

Ještě jsem na Twitteru našla jeden účet, kde je spousta fotografií Hayley. Tento profil patří Hayleyině nejlepší kamarádce Carrie, se kterou se zná už od dětsví, takže tam naleznete i nějaké fotky malé Hayley. Mimochodem, Carrie je v současné době těhotná (už brzy by měla porodit) a Hayley bude kmotřičkou jejího miminka :)

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > @CarrieCaitKC [17x]

@ShimmyBluejeans's Twitter photos

30. srpna 2015 v 18:29 | Ella |  Gallery Update

Trošku jsem projížděla Twitter a všimla jsem si, že Eric Pearson, scénárista Agent Carter má na svém účtu několik fotek Hayley, tak jsem je nahrála do galerie. Některé jsou orpavdu úžasné, hlavně ta na úvodce, ke které napsal, že dostal za úkol dopravit Hayley na Comic-Con a že je orpavdu skvělá v konverzování :D.

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > @ShimmyBluejeans [9x]

Empire Magazine - August

30. srpna 2015 v 18:19 | Ella |  Gallery Update

V galerii najdete jeden scan ze srpnového čísla časopisu Empire, kde věnovali Hayley jedu stránku.

Magazines Scans > 2015 > Empire Magazine - August [1x]

SciFiNow Magazine - August

30. srpna 2015 v 18:09 | Ella |  Gallery Update

Našla jsem scany ze srpnového čísla časopisu SciFiNow, kde píšou o seriálu Agent Carter.

Magazines Scans > 2015 > SciFiNow Magazine - August [2x]

Hayley's Twitter Messages #2

29. srpna 2015 v 17:19 | Ella |  Twitter

Hayley včera na Twitteru sdílela video, které zachycuje, jak Eric Pearson, jeden ze scénáristů Agent Carter viděsil chudáka Jamese D'Arcyho. James se teda pořádne lekl a je mi ho docela líto, protože mě takhle lidí děsí docela často (protože ví, že se zaručeně leknu) a není to nic příjmeného.

"ANO @ShimmyBluejeans dostal jsi Jamese, to je doooobře"

Gallery Update: @HayleyAtwell #3

28. srpna 2015 v 18:19 | Ella |  Gallery Update

Hayley se s námi opět na Twitteru podělila o fotky z jejího života. Na té první je James D'Arcy (Jarvis), který měl před pár dny narozeniny a od Hayley dostal tuto sklenici na narozeninová přání, ze které je evidentně nadšený. A na druhé fotce je nákup Hayley.

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > @HayleyAtwell [+1x]
"Miluje svoji Narozeninovou Sklenici!"
Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > @HayleyAtwell [+1x]
"Peggyiny věci k jídlu."

Agent Carter | Most important information about Season 2

28. srpna 2015 v 13:19 | Ella |  AC-S2-News

Až teď mi došlo, že jsem úplně zapoměla přidávat iformace o Agent Carter. Upřímně, moc toho zatím není, jelikož ještě ani nezačalo natáčení, ale stejně jsou k dispozici nějaké informace, které vám sepíšu do jednoho článku, aby to bylo přehledné. Nejprve se podíváme na oficiální popis druhé série.

Peggy Carter je oddaná boji proti novým hrozbám atomového věku na počátku 2. světové války a musí uskutečnit cestu z NewYorku do Los Angeles kvůli svému dosud nejnebezpečnějšímu úkolu. Ale i když nalezne nové přátele, nový domov - a možná i novou lásku - zjistí, že jasná světla poválečného Hollywoodu jsou ještě zlověstněšjí hrozbou pro ty, které přísahala chránit.

Druhá série bude mít 10 epizod, což je o 2 více, než u první série. vysílání je naplánováno na midseason, což je stejné, jako loni, takže se nových dílů pravděpodobně opět dočkáme v lednu.

A které známé tváře ve 2. sérii uvidíme? Pochopitelně se setkáme s Peggy Carter (Hayley Atwell). Mezi prvními postavami, které byly oznámeny pro druhou sérii byli Edwin Jarvis (James D'Arcy) a Agent Daniel Sousa (Enver Gjokaj). Hayley v jednom rozhovoru řekla, že se opět setkáme i s Howardem Starkem (Domonic Cooper), ale to zatím nebylo oficálně potvrzeno. Sám Chad Michael Murray potvrdil, že jeho postava Agenta Jacka Thompsona se ve druhé sérii vrátí. Bohužel to vypadá, že se ve 2. sérii neobjeví Angie Martinelli (Lyndsy Fonseca) a neznámý je taky osud Dottie Underwood (Bridget Regan), která se pravděpodobně ve 2. sérii taky neobjeví.

A kromě toho byl zveřejněn první plakát ke 2. sérii s Peggy Carter a Jarvisem. Ještě se objevil rozhovor o záporných postavách pro druhou sérii, ale ten je trošku delší, takže ho přeložím samostatně.

Television Projects > Agent Carter (2015 - ?) > Season 2 > Poster [1x]