Agent Carter (2015 - ?)

12. srpna 2015 v 19:17 | Ella

Název: Agent Carter
Český název: -
Typ: Seriál
Rok: 2015 - ?
Role: Peggy Carter
Série: 1
Počet epizod: 8


Obsah: Agent Carter se odehrává rok po událostech filmu Captain America: The First Avenger.

Mnoho let předtím, než agent Coulson a jeho tým S.H.I.E.L.D. přísahal chránit ty, kteří se nemůžou ochránit sami, žila agentka Peggy Carter. Ta odpřísáhla stejnou přísahu, jen žila v jiné době, v době, kdy ženy nebyly uznávány jako rovny mužům co do chytrosti a síly. Nicméně Peggy by neměl nikdo podceňovat.

V roce 1946 začíná mír a muži se vrací z války domů. Peggy pracuje pro tajnou organizaci SSR (Strategic Scientic Reserve), je však odkázána jen k administrativní práci, ačkoliv by se raději vrátila do terénu. Takto přichází vniveč všechny její schopnosti. Navíc se snaží řídit si svůj život jako svobodná žena v Americe, jelikož nedávno přišla o svou životní lásku Stevea Rogerse alias Kapitána Ameriku.

Když je její starý přítel a společník Howard Stark neprávem obviněn za dodávku nejsmrtelnějších zbraní komukoliv s balíkem peněz, spojí se s Peggy. Je totiž jedinou osobou, které může důvěřovat. Společně si dají za cíl vystopovat ty, kteří jsou za jeho narafičení odpovědní, a očistit jeho jméno. Stark zapojí také svého sluhu Edwina Jarvise, který bude Peggy po boku a zavolá, kdykoliv bude žena potřebovat pomoc při vyšetřování toho, kdo je zodpovědný za vypuštění zbraní hromadného ničení. Jarvis, který si zakládá na pořádku a pravidelném denním režimu, bude muset podstoupit pár významných životních změn, aby si s Peggy dokázal udržet tempo.

Kdyby byla Peggy chycena na nějaké z tajných misí pro Starka, mohla by být označena za zrádce a strávit zbytek života ve vězení... nebo něco horšího. Jak se Peggy dostává stále dál a hlouběji ve svém vyšetřování, začíná zjišťovat, že lidé, pro které pracuje, nejsou takoví, jakými se zdají. Dokonce začíná zpochybňovat, zda sám Stark je tak nevinný, jak tvrdí.

Obsazení:
Hayley Atwell - Peggy Carter
James D'Arcy - Edwin Jarvis
Chad Michael Murray - Jack Thompson
Enver Gjokaj - Daniel Sousa
Dominic Cooper - Howard Stark
Shea Whigham - Roger Dooley
Lyndsy Fonseca - Angie Martinelli

Režie: Stephen Cragg, Louis D'Esposito, Peter Leto, Christopher Misiano, Vincent Misiano, Joe Russo, Stephen Williams, Scott Winant
Scénář: Stan Lee, Jack Kirby
Producent: Jeffrey Bell, Jed Whedon, Joss Whedon
Hudba: Bear McCreary

Další informace:
Žánr: SciFi / Drama / Akční
Země původu: USA
Datum vydání: 6. ledna 2015
Místo natáčení: Los Angeles, Kalifornie, USA
Produkce: ABC Studios, Marvel Television
Distribuce: American Broadcasting Company (ABC)
Délka: 45 minut

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama